| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1000 W |
| РАБОТНА ШИРИНА | 36.50 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 4 |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-ET03 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1000 W |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 36.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 18.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ: | 4 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 7.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972003552 |









