| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| WORKING WIDTH | 32.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES | 4 |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZK 2002-E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 750 W |
| WORKING WIDTH: | 32.00 см |
| DEPTH: | 20.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES: | 4 |
| PRODUCT WEIGHT: | 8.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669182428 |





