| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 750 W |
| РАБОТНА ШИРИНА | 32.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 4 |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZK 2002-E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 750 W |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 32.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 20.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ: | 4 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 8.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669182428 |





