| KIND | Compact |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION | 3 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BMOH 30B |
| KIND: | Compact |
| HEIGHT: | 35.00 см |
| WIDTH: | 53.00 см |
| DEPTH: | 40.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 3 |
| MECHANICAL TIMER: | Yes |
| VOLUME: | 30 L |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842582721 |









