| KIND | Compact |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION | 0+3 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | SN 4237HP BL |
| KIND: | Compact |
| HEIGHT: | 33.00 см |
| WIDTH: | 52.00 см |
| DEPTH: | 44.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 0+3 |
| ENERGY CLASS: | A |
| VOLUME: | 37 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8693225289910 |





