| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 6 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | FBE 67300 WCS |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 6 |
| ENERGY CLASS: | A |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 72 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842764486 |





















