| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | FBE 67300 WCS |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842764486 |





















