| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 7 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | LKR64021AX |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 86.70 см |
| WIDTH: | 59.60 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 7 |
| ENERGY CLASS: | A |
| PROGRAMMER: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| VOLUME: | 73 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543762880 |


















