| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 11 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GE5A60WH |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 59.40 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 11 |
| ENERGY CLASS: | A |
| VOLUME: | 70 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838783144348 |





















