| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF FUNCTION | 9 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GE6A40WB |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 9 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL TIMER: | Yes |
| VOLUME: | 71 L |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782637797 |




















