| VOLTAGE | 18 V |
| SWORD LENGTH | 45 см |
| Brand | EINHELL |
| MODEL: | GE-HH 18/45 Li T - Solo |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | POWER X-CHANGE |
| SWORD LENGTH: | 45 см |
| TOOTH SPACING: | 16 мм |
| CUTS PER MINUTE: | 1700 |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.280 kg |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825630602 |








