| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 45 см |
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ: | GE-HH 18/45 Li T - Solo |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | POWER X-CHANGE |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА: | 45 см |
| СТЪПКА НА НОЖА: | 16 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА: | 1700 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.280 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825630602 |








