| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION | 550 W |
| SWORD LENGTH | 46 см |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZN 2305-E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| TYPE HEDGE TRIMMER: | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION: | 550 W |
| SWORD LENGTH: | 46 см |
| TOOTH SPACING: | 16 мм |
| CUTS PER MINUTE: | 1500 |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.500 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 8590669287314 |




