| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 550 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 46 см |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZN 2305-E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 550 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА: | 46 см |
| СТЪПКА НА НОЖА: | 16 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА: | 1500 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 8590669287314 |




