| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| SWORD LENGTH | 46 см |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZN 6005-E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| TYPE HEDGE TRIMMER: | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION: | 450 W |
| SWORD LENGTH: | 46 см |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.900 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669151622 |




