| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 450 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 46 см |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZN 6005-E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 450 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА: | 46 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669151622 |




