Електрическа кана AENO EK8S
LED дисплей и сензорно управление
LED дисплеят показва температурата на водата. Удобният сензорен контрол стартира желания от Вас режим
Двойни стени
Каната е безопасна в случай на случаен контакт. Тази технология спестява енергия и предотвратява изгаряния при допир, правейки каната подходяща за семейства с деца

Без контакт на пластмаса с водата
Вътрешната стоманена купа е устойчива на корозия, по-издръжлива и не съдържа BPA. Каната е изключително лесна за почистване отвътре
360° захранваща основа
Няма значение дали сте десничари или левичари. 360 градусовата захранваща основа позволява поставяне на каната във всяка удобна за Вас посока

Автоматично изключване
Защитата от прегряване автоматично изключва каната, когато водата заври, за да осигури безопасност, да пести енергия и да предотврати самозапалването на ѝ
12 000+ цикъла на загряване
Можете да сте сигурни, че каната Ви ще се изключи навреме веднага след кипване с технологията Strix. Сензорът Strix ще запази Вашата кана от повреда в продължение на години на употреба

Съхранение на кабела
Поддържайте кухнята си подредена. Основата има вградено хранилище за кабела, така че да може да се скрие, когато е необходимо
Управлявайте от всяка точка на света
Включете, настройте точната температура или задайте график на работа на каната с помощта на приложението AENO

Функция за поддържане на топлината
Насладете се на гореща или топла вода винаги, когато пожелаете - за бърза чаша чай, без нужда да губите време да варите водата повторно
Прецизна настройка на температурата 40-100 °C
Можете да затоплите водата до желаната от Вас температура благодарение на точността от 1 °C

График за загряване
Веднъж настроен – винаги готов. Създайте свои сценарии, като зададете честота и часове за автоматично загряване на водата.
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | AENO |
| MODEL: | AEK0008S |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.950 kg |
| EAN | 5291485012892 |


















