| POWER | 1800 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 0.80 L |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0413140011 |
| POWER: | 1800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 0.80 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.485 kg |
| EAN | 4211129116244 |








i
"" Today

| POWER | 1800 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 0.80 L |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0413140011 |
| POWER: | 1800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 0.80 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.485 kg |
| EAN | 4211129116244 |