| POWER | 2400 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TWK5P475 |
| POWER: | 2400 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 4242005188307 |









i
"" Today
| POWER | 2400 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TWK5P475 |
| POWER: | 2400 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 4242005188307 |