| POWER | 1800 W |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KO693110 |
| POWER: | 1800 W |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.750 kg |
| EAN | 3045387243159 |









i
"" Today
| POWER | 1800 W |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KO693110 |
| POWER: | 1800 W |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.750 kg |
| EAN | 3045387243159 |