| МОЩНОСТ | 1800 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | KO693110 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 3045387243159 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1800 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | KO693110 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 3045387243159 |