| МОЩНОСТ | 2400 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK5P475 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.700 kg |
| EAN | 4242005188307 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2400 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK5P475 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.700 kg |
| EAN | 4242005188307 |