| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TWK3M123 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.540 kg |
| EAN | 4242005397808 |




















