| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK3M123 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.540 kg |
| EAN | 4242005397808 |




















