| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK7L460 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Не |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.620 kg |
| EAN | 4242005294572 |



















