| МОЩНОСТ | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7802 |
| ТИП: | КЕРАМИКА |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Не |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 5202561532289 |















