| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | DIGITAL TOUCH R-7600 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ПРЕДПАЗВАНЕ ПРОТИВ ПРЕГРЯВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.630 kg |
| EAN | 5202561532722 |



















