| МОЩНОСТ | 240 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | KI533811 |
| МОЩНОСТ: | 240 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.350 kg |
| EAN | 3045387243227 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 240 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | KI533811 |
| МОЩНОСТ: | 240 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.350 kg |
| EAN | 3045387243227 |