| POWER | 240 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI533811 |
| POWER: | 240 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.350 kg |
| EAN | 3045387243227 |










i
"" Today
| POWER | 240 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI533811 |
| POWER: | 240 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.350 kg |
| EAN | 3045387243227 |