| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 2.00 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWK2090BK |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 2.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.537 kg |
| EAN | 8590669216673 |










i
"" Today
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 2.00 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWK2090BK |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 2.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.537 kg |
| EAN | 8590669216673 |