| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY | 1.00 L |
| HIDDEN HEATER | Yes |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | VINTAGE COMP.CREAM VER II |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| HIDDEN HEATER: | Yes |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | КРЕМ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 8414234585691 |















