| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXKE2206E |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8432406580091 |





i
"" Today
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXKE2206E |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.610 kg |
| EAN | 8432406580091 |