| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7610 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 5202561532326 |








i
"" Today
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7610 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 5202561532326 |