| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7610 |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 5202561532326 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7610 |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 5202561532326 |