| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 2.00 L |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SWK2090BK |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 2.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.537 kg |
| EAN | 8590669216673 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 2.00 L |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SWK2090BK |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 2.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.537 kg |
| EAN | 8590669216673 |