| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK7L461 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.620 kg |
| EAN | 4242005294589 |










i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TWK7L461 |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.620 kg |
| EAN | 4242005294589 |