| МОЩНОСТ | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7804 |
| ТИП: | КЕРАМИКА |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.110 kg |
| EAN | 5202561532470 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7804 |
| ТИП: | КЕРАМИКА |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.110 kg |
| EAN | 5202561532470 |