| POWER | 1200 W |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7804 |
| TYPE: | CERAMICS |
| POWER: | 1200 W |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.110 kg |
| EAN | 5202561532470 |








i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7804 |
| TYPE: | CERAMICS |
| POWER: | 1200 W |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.110 kg |
| EAN | 5202561532470 |