| POWER | 1630 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 2868 СИНЯ |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 1630 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8003705116542 |







i
"" Today


| POWER | 1630 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 2868 СИНЯ |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 1630 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8003705116542 |