| POWER | 2400 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | CLASSIC 26080-70 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2400 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.515 kg |
| EAN | 5038061110555 |



i
"" Today
| POWER | 2400 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | CLASSIC 26080-70 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2400 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.515 kg |
| EAN | 5038061110555 |