| МОЩНОСТ | 1630 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 2868 СИНЯ |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 1630 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003705116542 |







i
"" Днес


| МОЩНОСТ | 1630 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 2868 СИНЯ |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 1630 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003705116542 |