| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD9351/90 |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 8710103817970 |













