| POWER | 1200 W |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | WOOD AND STONE R-7810 |
| TYPE: | CERAMICS |
| POWER: | 1200 W |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.100 kg |
| EAN | 5202561532951 |







i
"" in 7 days
| POWER | 1200 W |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | WOOD AND STONE R-7810 |
| TYPE: | CERAMICS |
| POWER: | 1200 W |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.100 kg |
| EAN | 5202561532951 |