| МОЩНОСТ | 3000 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | SEVERIN |
| МОДЕЛ: | WK 3418 |
| МОЩНОСТ: | 3000 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.479 kg |
| EAN | 4008146035098 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 3000 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | SEVERIN |
| МОДЕЛ: | WK 3418 |
| МОЩНОСТ: | 3000 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.479 kg |
| EAN | 4008146035098 |