| POWER | 3000 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SEVERIN |
| MODEL: | WK 3418 |
| POWER: | 3000 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.479 kg |
| EAN | 4008146035098 |







i
"" Today
| POWER | 3000 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SEVERIN |
| MODEL: | WK 3418 |
| POWER: | 3000 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.479 kg |
| EAN | 4008146035098 |