| POWER | 1700 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.90 L |
| HIDDEN HEATER | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD7301/00 |
| POWER: | 1700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.90 L |
| HIDDEN HEATER: | Yes |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| SOUND FOR READY INDICATION: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| OVERHEATING PROTECTION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.980 kg |
| EAN | 8710103681632 |




















