| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | DIGITAL TOUCH R-7600 |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| OVERHEATING PROTECTION: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.630 kg |
| EAN | 5202561532722 |



















