| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | DISTINCTION TITANIUM 26422-70 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.847 kg |
| EAN | 5038061141313 |






