| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TWK7L461 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.620 kg |
| EAN | 4242005294589 |










i
"" in 4 days
| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TWK7L461 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.620 kg |
| EAN | 4242005294589 |