| POWER | 2000 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI583E |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 3045387247737 |








| POWER | 2000 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI583E |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 3045387247737 |